Srpen 2012

Program 35.týden

28. srpna 2012 v 8:09 | David Sobotka |  Aktuality
28.8.2012 trénink A+B na hřišti od 18.30h, sraz v 18.15h

31.8.2012 trénink A+B na hřišti od 18.30h, sraz v 18.15h

1.9.2012 mistrovské utkání TJ Jiskra Podhůří vs. FK Dolní Kalná "A" od 17h, sraz hráčů v 16h u Sokolovny

NOMINACE "A" : Junek, Bartoš Vl., Bartoš M., Tauchman st., Navrátil ml., Smetana, Jiřička J., Najman, Ježek M., Ježek D., Kodýtek V., Nosek J., Kalenský, Drinka

2.9.2012 mistrovské utkání FK Dolní Kalná "B" vs. MFC Svoboda nad Úpou od 17h, sraz hráčů v 16h na hřišti

NOMINACE "B" : Porkert, Šimůnek, Nosek M., Sobotka, Lukeš M., Lukeš J., Korda J. ,Šus, Lejdar, Vaněk T., Šulc S., Dressler V., Běhounek, Kodýtek A., Navrátil st., Strnádek

Prosím hráče o dochvilnost!!!
Nominace bude zveřejněna během týdne dle tréninkové účasti!!!

Program 34.týden

20. srpna 2012 v 10:06 | David Sobotka |  Aktuality

21.8.2012 trénink A+B od 18.30h, sraz 18.15h

24.8.2012 trénink A+B od 18.30h, sraz 18.15h

24.8.2012 zápas staré gardy s Vítěznou od 17.00 h, sraz v 16.45 h

25.8.2012 přípravné utkání ml.žáků FKDK-SK Studenec od 14.30 h, sraz hráčů v 14.00 h

25.8.2012 mistrovské utkání FK Dolní Kalná "A" vs. FK Volanov od 17h, sraz hráčů v 16h

NOMINACE "A" : Porkert, Navrátil ml., Tauchman st., Dědek, Bartoš Vl., Jiřička J., Bartoš M., Najman, Ježek M., Ježek D., Tauchman ml., Kodýtek V., Smetana, Nosek J., Kalenský

26.8.2012 mistrovské utkání Sokol Bílá Třemešná "B" vs. FK Dolní Kalná "B" od 17h, sraz hráčů v 15.45h u Sokolovny

NOMINACE "B" : Navrátil st., Šimůnek, Drinka, Vaněk, Kodýtek A., Sobotka, Lukeš M., Lukeš J., Běhounek, Šulc S., Dressler V., Lejdar, Strnádek, Šus, Nosek M.

Omluveni jsou : Jiřička T., Hampl T., Junek

Program 33.týden

14. srpna 2012 v 16:34 | David Sobotka |  Aktuality
14.8.2012 trénink "A" + "B" od 19h na hřišti v Dolní Kalné, sraz 18.45h

17.8.2012 trénink "A" + "B" od 19h na hřišti v Dolní Kalné, sraz 18.45h - v rámci tréninku bude sehráno utkání "Áčka" proti "Béčku" na náhradním hřišti, 2 x 30 minut, tzn. ÚČAST VŠECH HRÁČů OBOU TÝMů NUTNÁ !!!!

19.8.2012 mistrovské utkání FK Strážné vs. FK Dolní Kalná "A" na hřišti v Dolní Branné od 17h

NOMINACE "A" : Junek, Bartoš Vl., Bartoš M., Navrátil ml., Tauchman st., Tauchman ml., Hampl, Jiřička J., Jiřička T., Najman, Ježek M., Ježek D., Dědek, Kodýtek A., Smetana J.

19.8.2012 mistrovské utkání FK Dolní Kalná "B" vs. Trutnov "C" od 17h

NOMINACE "B" : Porkert, Nosek J., Drinka, Šimůnek, Šus, Vaněk, Kodýtek V., Běhounek, Lukeš J., Lukeš M., Kalenský, Dressler V., Navrátil st., Nosek M., Strnádek, Lejdar

SRAZ HRÁČů OBOU TÝMů V 15.45H NA HŘIŠTI V DOLNÍ KALNÉ!!!


Začátek sezóny 2012/2013

9. srpna 2012 v 11:55 | David Sobotka |  Aktuality
10.8.2012 trénink A+B na hřišti v Dolní Kalné od 19 h, sraz v 18.45 h ..... ÚČAST VŠECH HRÁČů NUTNÁ!!!

11.8.2012 mistrovské utkání FK Dolní Kalná "A" vs. TJ Baník Rtyně od 17 h v Dolní Kalné, sraz hráčů v 16 h

NOMINACE "A" tým : Junek, Navrátil ml., Bartoš Vl., Bartoš M., Dědek, Najman, Ježek M., Ježek D., Hampl T., Jiřička T., Jiřička J., Tauchman ml., Tauchman st., Kodýtek A.

12.8.2012 mistrovské utkání Bohuslavice vs. Dolní Kalná "B" od 17 h, sraz hráčů v 15.30 h u Sokolovny

NOMINACE "B" tým : Porkert, Šimůnek, Nosek J., Drinka, Lukeš M., Běhounek, Kalenský, Sobotka, Vaněk T., Nosek M., Dressler V., Strnádek, Lejdar, Navrátil st., Šus

Pokud jsem na někoho zapoměl, ať dorazí samozřejmě také.

Omluven je pouze Kodýtek V. z důvodu zranění !!

PROSÍM HRÁČE O DOCHVILNOST!!!! DĚKUJI ....