Pozvánka na nohejbalový turnaj aneb Memoriál Štefana Ryšálka

26. prosince 2012 v 16:31 | Jan Lukeš |  Aktuality
Memoriál Štefana Ryšálka 2013

- pátek 28.12.2012

- sokolovna Dolní Kalná

- sraz VŠECH věkových kategorií v 9:30 ( grémium FK rozhodlo o zachování tradic a pravidel - týmy budou nalosovány dle účastníků napříč generacemi (např. Nosek Pepa,Dressler V.,Navrátil ml.)

- sálová obuv , dobrá nálada doporučena !!

Na hojnou účast se těší Výbor FK Dolní Kalná.

Zápas trval 2 hodiny a 57 minut !
Po prvním"oťukávacím", téměř hodinu trvajícím prvním setu, převzal v následujících dvou setech otěže utkání do svých rukou  předseda FK a vypadalo to, že využije lepší fyzické kondice a téměř třicetikilový váhový deficit. Ve čtvrtém setu však dominoval bývalý předseda a rozhodnout se tak musel v pátém setu. Zdenda  již vedl 5:2 a 40:15, já jsem však vstal hrobníkovi z lopaty a vyrovnal na 5:5. Zdenda se dostal do vedení 6:5, mě se však podařilo s vypětím všech sil vyrovnat na 6:6 a tak tento dramatický zápas se musel rozhodnout taibreiku (angličtináři ať omluví jak jsem to napsal-já maturoval pouze z ruštiny). V taibreiku jsem vedl už 5:0, Zdendovi se podařilo sice při svém podání snížit na 5:2, ale poslední dva míčky patřily mě. Hned první mečbol jsem proměnil (na rozdíl od Zdendy, který jich měl v utkání asi šest) a v dramatickém utkání tak zvítězil 3:2. Sportovně musím přiznat, že nevyhrál lepší, ale šťastnější. Ale na to se historie ptát nebude a tak si do kolonky vítězných utkání připisuji další čárku. V naší mezivánoční tradici již jsme sehráli tři utkání a skore je 3:0 pro mě. Nemůžu ani chodit, ale u srdíčka mě to hřeje.

2 Vaněk st. Vaněk st. | E-mail | 30. prosince 2012 v 11:03 | Reagovat

Gratuluji k neuvěřitelné a dlouhodobé formě. Příští rok se musí tento duel odehrát na neutrálním hřišti a s neutrálními čárovými rozhodčími, v případě potřeby dodám bezplatně svoje JESTŘABI OKO, na které žádní  KAPŘÍCI neplatí.

3 Matel Matel | 30. prosince 2012 v 11:09 | Reagovat

jj,taky se hlásím jako lajnovej,to určitě bylo vítězství po hlasitém :-D argumentování a nekázni na hřišti,během hry :-) tak jako na nohejbale :-D