Duben 2013

program 17. týden

23. dubna 2013 v 19:27 | Tomáš Navrátil |  Aktuality
Muži A+B:

středa 24.4. - trénink od 18.30 na hřišti, sraz v 18.15

pátek 26.4. - trénink od 18.30 na hřišti, sraz v 18.15

sobota 27.4. - mistr.utkání OP Lánov-FKDK"A od 17.00, odjez 15.55 od sokolovny

neděle 28.4. - mistr.utkání 3.třídy FKDK"B"-Malé Svatoňovice od 17.00, sraz v 16.00


Mládež:

pondělí 22.4. - trénink od 17.00 na hřišti

středa 24.4. - přátelské utkání ml.žáků Miletín-FKDK od 16.30, odjezd v 15.45 od sokolovny (trenér Zdenda Plecháč)
- přípravka má trénink od 17.00 na hřišti (trenér Pavel Ježek)

pátek 26.4. - trénink od 17.00 na hřišti

neděle 28.4. - turnaj st.přípravek v Bílé Třemešné od 9.00 (B.Třemešná, FKDK, Lánov), odjezd v 8.00 od sokolovny
- mistr.utkání ml.žáků FKDK-Podhůří od 14.00, sraz ve 13.15 na hřišti

Nominace hráčů budou upřesněny v komentáři !

program 16. týden

15. dubna 2013 v 19:04 | Tomáš Navrátil |  Aktuality

Muži A+B:

Středa, 17.4. - trénink na hřišti v D.Kalné od 18.00, sraz v 17.45

Pátek, 19.4. - trénink na hřišti v D.Kalné od 18.00, sraz v 17.45

Sobota, 20.4. - mistr.utkání OP Kocbeře-FKDK"A" od 17.00, odjezd od sokolovny v 15.45

NOMINACE "A" : Junek, Tauchman st., Tauchman ml., Navrátil ml., Smetana, Bartoš Vl., Bartoš M.,Hampl, Najman, Jiřička J., Kodytek V., Dědek, Běhounek

Neděle, 21.4. - mistr.utkání III.tř. FKDK"B"-Černý Důl od 17.00, sraz v 16.00

NOMINACE "B" : Porkert, Šus, Lukeš J., Lukeš M., Nosek J., Nosek M., Sobotka, Dressler, Lejdar, Drinka, Navrátil st., Kodytek A., Ježek D., Korda J., Běhounek

Mládež:

Pondělí, 15.4. - trénink ml.žáků a st.přípravky od 16.30 na hřišti

Středa, 17.4. - trénink ml.žáků a st.přípravky od 17.00 na hřišti

Čtvrtek, 18.4. - mistrovské utkání ml.žáků Podhůří-D.Kalná od 16.30, odjezd 15.45 od
Sokolovny.
Nominace hráčů: M.Šimůnek, Horák, Stránský, Tmej, Zapadlo, Tauchman, J.Šimůnek, Navrátil, Kandra, Ji.Ježek, Dressler, Kalenský

Pátek, 19.4. - trénink st.přípravky od 17.00 na hřišti (ml.žáci mohou také přijít)

Sobota, 20.4. - mistrovské utkání ml.žáků Mostek-D.Kalná od 10.00, odjezd v 9.10 od
Sokolovny.
Nominace hráčů: M.Šimůnek, Horák, Stránský, Zapadlo, Tauchman, J.Šimůnek, Navrátil, Ji.Ježek, Dressler, Kalenský, Mazánek

Neděle, 21.4. - mistrovský turnaj st.přípravek v D.Kalné od 9.00 (D.Kalná, B.Třemešná,
Žacléř), sraz hráčů v 8.20 na hřišti.
Nominace hráčů: Junek, M.Šimůnek, Dressler, Kalenský, Stránský, Korda, Mazánek, Dyntar, Kužel, Plecháč, Ja.Ježek, Šimůnková, Navrátil

program 15. týden

9. dubna 2013 v 6:11 | Tomáš Navrátil |  Aktuality

Po dlouhé zimě přichází konečně fotbalové jaro !


trénink mužů A+B ve středu a v pátek od 18.00 na hřišti, sraz v 17.45

BRIGÁDA - příprava hřiště a zázemí - v pátek od 18.00 !! původně jsme plánovali brigádu i ve středu, ale v celém areálu kempu je zamrzlá voda, věřme, že do soboty to rozmrzne !

so 13.4. - FKDK"A" - Podhůří od 16.30, sraz na hřišti v 15.30 - ODLOŽENO !!!!


Nominace: Junek, Tauchman, Nosek J. Dědek, Smetana, Jiřička, Najman, M.Bartoš,
V.Kodytek, Tauchman ml., Hampl, Běhounek, D.Ježek


neděle 14.4. - MFC Svoboda - FKDK"B" od 12.45 na UMT v Trutnově, odjezd od sokolovny v 11.30

Nominace: Porkert, Lejdar, Nosek J., Nosek M., Šus, M.Lukeš, J.Lukeš, Drinka, Dressler,
Kalenský, J.Korda, A.Kodytek, Sobotka, Blažek, Navrátil st., Běhounek, D.Ježek

Mládež:

tréninky: pondělí, pátek od 16.30 na hřišti, ml.žáci i ve středu rovněž od 16.30 na hřišti

středa 10.4. - přípravné utkání st.přípravek FKDK-Martinice od 16.30, sraz v 16.00 na hřišti
nominace hráčů: Junek, M.Šimůnek, Stránský, Korda, Dressler, Kalenský, Dyntar, Plecháč, Kužel, Srna,
Ja.Ježek, Mazánek

sobota 13.4. - mistrovské dvojutkání ml.žáků FKDK-Baník Radvanice od 13.30, sraz ve 12.45 na hřišti
nominace: M.Šimůnek, Horák, Stránský, Tmej, Zapadlo, Tauchman, J.Šimůnek, Navrátil, Kandra, Ji.Ježek, Dressler, Kalenský

HRAJE SE !!!!


neděle 14.4. - turnaj st.přípravek v D.Kalné (Rudník, B.Třemešná) od 9.00, sraz na hřišti v 8.30
nominace: Junek, M.Šimůnek, Stránský, Korda, Dressler, Kalenský, Dyntar, Plecháč, Ja.Ježek, Mazánek, Šimůnková

HRAJE SE !!!!


Program 14.týden

2. dubna 2013 v 18:32 | David Sobotka |  Aktuality
středa 3.4. - trénink A+B od 18.00 ve Studenci, odjezd od sokolovny v 17.45

pátek 5.4. - trénink A+B od 18.00 na hřišti v Dolní Kalné, sraz v 17.45

neděle 7.4. - přátelské utkání FKDK"A" - Havex Strážné od 12.00 na UMT v Nové Pace, odjezd od sokolovny v 11.00

NOMINACE "A" tým : Porkert, Tauchman st., Tauchman ml., Bartoš Vl., Bartoš M., Dědek, Navrátil ml., Smetana, Kodytek V., Najman, Ježek M., Běhounek, Hampl, Jiřička J., Ježek D.


Mistrovská utkání v termínu 6.-7.4., tedy "A" ve Volanově, "B" s B.Třemešnou"B" a ml.žáci v Podhůří, jsou rozhodnutím STK OFS Trutnov vzhledem k nezpůsobilým hracím plochám odložena!!!!!
Áčko bude hrát ve Volanově 22.6., béčko doma s B.Třemešnou 23.6. a ml.žáci v Podhůří po dohodě trenérů jedno odpoledne ve všední den

Mládež:

V pondělí 1.4. trénink odpadá (velikonoce)

středa 3.4. - přípravné utkání ml.žáků 1.FK Nová Paka-FKDK na velké UMT v Nové Pace od 16.00 hod., odjezd od
sokolovny v 15.20. Přípravka má volno !!!

pátek 5.4. - trénink ml.žáků a st.přípravky na náhradním hřišti v D.Kalné od 16.30 !!! S sebou oblečení na ven (kopačky, tepláky, mikinu, šusťákovku, čepici, rukavice, teplejší pití)

neděle 7.4. - zápas ml.žáků i st. přípravky na hřišti v Jičíněvsi (přírodní tráva), od 14.30 hod., odjezd od sokolovny v 13.20 hod. Hrát se bude souběžně, ml.žáci na půlku 7+1, st.přípravka na čtvrtinu 5+1. Apeluji na teplé oblečení (čepice, rukavice, tepláky, mikina, šusťákovka, teplejší pití), kluci dostanou navrch dresy. Pokud by byla velká zima, jede se do haly do N.Paky v 9.15 hodin. V neděli ráno v 8.15 sem vložím zprávu, kde se na 100% hraje, v osm budu volat do Jičíněvsi, jaké tam je počasí. Sleduj stránky !!!
Nominace dětí níže v komentáři.
Hraje se v N.Pace v hale, v Jičíněvsi prší a je na nule, odjezd od sokolovny v 8.40 !!

středa 10.4. - přátelský zápas st.přípravek FKDK-Martinice od 16.30 na náhradním hřišti v D.Kalné (dle počasí)