Srpen 2013

program na 35. týden

27. srpna 2013 v 6:53 | Tomáš Navrátil |  Aktuality

Program na 35. týden


Muži A+B


úterý 27.8. - trénink od 18.30 na hřišti, sraz v 18.20

čtvrtek 29.8. - trénink od 18.30 na hřišti, sraz v 18.20

sobota 31.8. - mistrovské utkání 1.B třídy FKDK"A"- Janské Lázně od 17.00, sraz v 16.00

neděle 1.9. - mistrovské utkání III.třídy Bohuslavice - FKDK"B" od 17.00 hodin, odjezd v 15.30 od sokolovny


Mládež:


pondělí 26.8. - trénink od 18.00 na hřišti

středa 28.8. - přípravné utkání ml.žáků FKDK-Miletín od 17.00, sraz v 16.30. Nominace hráčů: Dressler, Drinka, Horák, Kandra, Tmej, Navrátil, Stránský, Kalenský, Ja.Ježek, Ji.Ježek. Omluveni: Šimůnek, Šimůnková, Mazánek

čtvrtek 29.8. - přípravné utkání st.přípravek FKDK-Martinice od 17.00, sraz v 16.30. Nominace hráčů: Junek, Kužel, Korda, Dyntar, Kalenský, Stránský, Ja.Ježek. Omluveni: Plecháč, Šimůnek, Mazánek

pátek 30.8. - trénink od 18.00 na hřišti

sobota 31.8. - mistr.utkání ml.žáků FKDK-Libotov od 14.15, sraz ve 13.30. Nominace hráčů: M.Šimůnek, Horák, Kandra, Ji.Ježek, Dressler, Drinka, Šimůnková, Navrátil, Stránský, Mazánek, Kalenský

neděle 1.9. - mistr.turnaj st.přípravek v Bílé Třemešné od 9.00, odjezd od sokolovny v 8.00. Nominace hráčů: Junek, Kužel, Dyntar, Korda, Plecháč, Ja.Ježek, Srna, Kalenský, Stránský, Mazánek, Šimůnek

program na 34. týden

20. srpna 2013 v 6:18 | Tomáš Navrátil |  Aktuality

Muži A+B:


úterý, 20.8. - trénink od 18.30 na hřišti, sraz v 18.20

čtvrtek, 22.8. - trénink od 18.30 na hřišti, sraz v 18.20

sobota, 24.8. - mistr.utkání 1.B třídy FKDK"A"-Baník Žacléř od 17.00, sraz v 16.00

NOMINACE "A" : Junek, Smetana, Dědek, Tauchman st., Tauchman ml., Bartoš V., Navrátil ml., Kodytek V., Najman, Hampl, Jiřička T., Jiřička J., Ježek D., Ježek M., Lejdar

neděle, 25.8. - mistrovské utkání III.třídy FKDK"B"-Prosečné od 17.00, sraz v 16.00

NOMINACE "B" : Navrátil st., Nosek J., Nosek M., Lukeš M., Sobotka, Kalenský, Plecháč, Drinka, Šimůnek, Dressler, Kodytek A., Šus, Lejdar, Kohout


Stará garda:


pátek, 23.8. - přátelské utkání se starou gardou Kounic (soustředěn) od 17.30, sraz v 17.00


Mládež:


pondělí, 19.8. - trénink od 18.00 na hřišti

úterý, 20.8. - přátelský zápas st.přípravky s Kounicemi od 17.00, sraz v 16.30. Nominace hráčů: Junek, Šimůnek, Stránský, Kalenský, Dyntar, Korda, Ja Ježek, Navrátil, Kužel, Mazánek

čtvrtek, 21.8. - přátelský zápas ml.žáků na hřišti ve Studenci s týmem Satalice Praha od 17.00 hodin, sraz v 16.30 ve Studenci na hřišti nebo v 16.20 v D.Kalné u Sokolovny. Nominace hráčů: Šimůnek, Horák, Kandra, Ji.Ježek, Šimůnková, Dressler, Drinka, Navrátil, Stránský, Kalenský, Ja.Ježek, Mazánek

pátek, 22.8. - trénink od 18.00 na hřišti

sobota, 24.8. - v jednání přátelský zápas ml.žáků od 14.30 na hřišti v D.Kalné (předzápas áčku). ZRUŠENO-hodně dětí je mimo !!

program na 32. a 33. týden

6. srpna 2013 v 5:38 | Tomáš Navrátil |  Aktuality

Muži A+B:


úterý, 6.8. - trénink od 18.00, sraz v 17.45

čtrtek, 8.8. - trénink od 18.00, sraz v 17.45

sobota, 10.8. - mistrovské utkání 1.B třídy FKDK"A"-FC Mladé Buky od 17.00, sraz hráčů v 15.45 !!

Nominace "A" : Junek, Tauchman st., Bartoš Vl., Smetana, Dědek, Kodytek V., Hampl, Jiřička J., Jiřička T., Ježek D., Ježek M., Navrátil ml., Kohout, Kalenský, Tauchman ml.

neděle, 11.8. - mistrovské utkání 3.třídy FKDK"B"-Malé Svatoňovivce od 17.00, sraz hráčů v 16.00.

Nominace "B" : Porkert, Navrátil st., Nosek J., Drinka, Sobotka, Lukeš J., Lukeš M., Kodytek A., Vaněk T., Dressler V., Šus, Nosek M., Horák P., Plecháč, Kohout, Kalenský

pondělí, 12.8. - trénink od 18.30 na hřišti, sraz v 18.20

středa 14.6. - mistrovské utkání FK DK"A" - Tatran Hostinné od 17.00, sraz hráčů v 16.00.

NOMINACE "A" : Junek, Tauchman st., Tauchman ml., Smetana, Bartoš V., Dědek, Navrátil ml., Najman, Hampl, Ježek M., Ježek D., Jiřička J., Jiřička T., Kodytek V., Lejdar

pátek, 16.8. - trénink od 18.30 na hřišti

sobota, 17.8. - mistr.utkání Rudník - FKDK"A" od 17.00, odjezd v 15.50 od sokolovny

neděle, 18.8. - mistr.utkání Lampertice - FKDK"B" od 17.00,, odjezd v 15.15 od sokolovny


Mládež:


Pravidelné tréninky PO, ST, PÁ vždy od 18.00 hodin. Účast hráčů nutná !!

neděle, 18.8. - přátelské utkání st.přípravek s Žacléřem od 10 hodin, sraz v 9.30