Září 2013

program na 39. týden

24. září 2013 v 6:49 | Tomáš Navrátil |  Aktuality

Muži A+B:


úterý, 24.9. - trénink od 17.45 na hřišti, kdo můžete, přijďte dříve, je brzo tma !!

pátek, 26.9. - trénink od 17.45 na hřišti, platí to co v úterý !!

neděle, 29.9. - mistr. utkání 1.B třídy Mladé Buky-FKDK"A" od 16.30, odjezd od sokolovny v 15.00

Nominace "A" : Junek,Bartoš,Tauchman st.,Tauchman ml.,Navrátil ml.,Ježek M.,Smetana Jan,Smetana Jakub,Jiřička T.,Jiřička J.,Najman,Lejdar,Hampl

- mistr. utkání III. třídy Starý Rokytník-FKDK"B" od 16.30, odjezd od sokolovny v 15.00

Nominace "B" : Plecháč,Šimůnek,Nosek J.,Drinka,Lukeš M.,Lukeš J.,Nosek M.,Kohout.,Ježek D.,Kodýtek A.,Vaněk,Šus,Dressler,Kalenský


Mládež:


pondělí, 23.9. - trénink od 17.00 na hřišti

čtvrtek, 26.9. - mistrovské utkání ml.žáků FKDK-Libotov od 16.30, sraz nejdéle v 16.00

pátek, 27.9. - trénink od 17.00 na hřišti

neděle, 29.9. - mistrovský turnaj starších přípravek v Horním Maršově od 9.00, odjezd od sokolovny v 8.00

- mistrovské utkání ml.žáků FKDK-Kocbeře od 14.15, sraz ve 13.30 na hřišti


Stará garda:


pátek, 27.9. - přátelské utkání starých gard FKDK-Horka u St.Paky od 16.45, sraz v 16.15 na hřišti !! Po zápase
posezení v kiosku.

pátek, 4.10. - oslava kulatých narozenin našich hráčů (Pepik Nosek 65, Petr Imlauf 60, Pavel Dressler 50, Zdenda
Ježek 40, Honza Šimůnek 40) - sraz v 16.15 na hřišti, sebou kopačky (utkání staré gardy proti týmu
oslavenců), po zápase posezení s harmonikou a vozembouchem na hřišti v kiosku

program na 38. týden

16. září 2013 v 22:22 | Tomáš Navrátil |  Aktuality

Muži A + B:

úterý, 17. 9. - trénink od 17.45, kdo máte možnost, přijďte dříve, brzy je tma !!

pátek, 20. 9. - trénink od 17.45, opět jako v úterý, přijďte klidně dříve !

sobota, 21. 9. - mistrovské utkání 1.B třídy Tatran Hostinné"A"-FKDK"A" od 16.30, odjezd v 15.30 od sokolovny

NOMINACE "A" : Junek, Tauchman st., Tauchman ml., Navrátil ml., Smetana, Dědek, Bartoš Vl., Najman, Hampl, Ježek M., Ježek D., Jiřička T., Nosek J., Kodytek V.,

neděle, 22.9. - mistrovské utkání III. třídy FKDK"B"-FC Libotov od 16.30, sraz na hřišti v 15.30

NOMINACE "B" : Plecháč, Šimůnek, Kohout, Lejdar, Drinka, Nosek J., Nosek M., Lukeš J., Lukeš M., Kodytek A., Šus, Sobotka, Dressler V., Kalenský,


Mládež:

pondělí, 16. 9. - trénink od 17.00 na hřišti

středa, 18. 9. - mistrosvké utkání OS ml. žáků Jiskra Podhůří-FKDK od 17.00 - (ODLOŽENO-nový termín středa, 2. října od 16.00 hodin), odjezd od sokolovny v 16.10
nominace hráčů: Matěj Šimůnek, Denis Horák, Míra Stránský, Jirka Ježek, Dan Navrátil, Petr
Mazánek, Patrik Kandra, Štěpán Drinka, Vojta Dressler, Lukáš Kalenský, Jakub Ježek, Míša
Šimůnková

pátek, 20. 9. - trénink od 17.00 na hřišti

sobota, 21. 9. - mistrovské utkání OS ml. žáků Spartak Pilníkov-FKDK od 13.30, odjezd od sokolovny v 12.30

neděle, 22.9. - mistrovský turnaj st. přípravek v Kocbeři od 9.00, odjezd od sokolovny v 8.00


Stará garda:

pátek, 4. října 2013 od 16.30 - oslava kulatých narozenin našich hráčů (Pepik Nosek 65, Petr Imlauf 60, Pavel Dressler 50, Zdenda Ježek 40, Honza Šimůnek 40) - sraz v 16.15 na hřišti, sebou kopačky (utkání staré gardy proti týmu oslavenců), po zápase posezení s harmonikou a vozembouchem na hřišti v kiosku

program na 37. týden

10. září 2013 v 6:14 | Tomáš Navrátil |  Aktuality

Muži A+B:


úterý, 10.9. - trénink od 18.00 na hřišti, sraz v 17.50

čtvrtek, 12.9. - trénink od 18.00 na hřišti, sraz v 17.50

sobota, 14.9. - mistr. utkání 1.B třídy FKDK"A"-MFK Trutnov"B" od 17.00, sraz v 16.00. Rozhodčí Odvárko - Otava, Stejskal, delegát Vencl

neděle, 15.9. - mistr. utkání III. třídy Tatran Hostinné"B"-FKDK"B" od 14.00, odjezd od sokolovny ve 13.00


Mládež:


pondělí, 9.9. - trénink od 17.00 na hřišti

středa, 11.9. - trénink od 17.00 na hřišti

pátek, 13.9. - trénink od 17.00 na hřišti

neděle, 15.9. - mistrovský turnaj starších přípravek v Dolní Kalné od 9.00, sraz hráčů v 8.20

Mladší žáci mají o tomto víkendu volno !!

program na 36. týden

3. září 2013 v 6:43 | Tomáš Navrátil |  Aktuality

Muži A + B :


úterý, 3. 9. - trénink od 18.00 na hřišti

čtvrtek, 5.9. - trénink od 18.00 na hřišti

sobota, 7.9. - mistr.utkání 1.B třídy SK Miletín-FKDK"A" od 17.00 hodin, odjezd od sokolovny v 15.30

neděle, 8.9. - mistr. utkání III.třídy FKDK"B"-Černý Důl od 17.00 hodin, sraz v 16.00


Stará garda :


neděle, 8.9. - turnaj starých gard v Dolní Kalné za účasti FKDK, Hostinného, Vrchlabí, Vítězné a Studence, od 9.00
hodin. Sraz hráčů v 8.30 na hřišti


Turnaj starých gard v Dolní Kalné

Neděle, 8. Září 2013 od 9.00 do 13.15 hodin
Zúčastní se mužstva: Dolní Kalná, Vrchlabí, Vítězná, Studenec, Hostinné
Hrací systém každý s každým, 2 x 11 minut, poločas pouze výměna stran
Startují hráči starší 35 let
Startovné za jedno mužstvo 400,- Kč
Občerstvení zajištěno
Hlavní rozhodčí zajištěn, pomezní rozhodčí dodají mužstva viz níže v rozpisu
Po ukončení turnaje vyhlášení výsledků-odměny pro všechna mužstva, nejlepšího hráče, střelce a brankáře
Rozpis utkání:
9.00 Studenec - Vítězná pomezní rozhodčí dodají D.Kalná a Hostinné
9.25 Hostinné - Dolní Kalná pomezní Studenec a Vítězná
9.50 Vrchlabí - Studenec pomezní Dolní Kalná, Hostinné
10.15 Vítězná - Hostinné pomezní Vrchlabí, Studenec
10.40 Vrchlabí - Dolní Kalná pomezní Vítězná, Hostinné
11.05 Studenec - Hostinné pomezní Vrchlabí, Dolní Kalná
11.30 Dolní Kalná - Vítězná pomezní Studenec, Hostinné
11.55 Hostinné - Vrchlabí pomezní Dolní Kalná, Vítězná
12.20 Dolní Kalná - Studenec pomezní Hostinné, Vrchlabí
12.45 Vítězná - Vrchlabí pomezní Dolní Kalná, Studenec
13.15 zakončení turnaje, vyhlášení výsledků



Mládež:


pondělí, 2.9. - trénink od 18.00 na hřišti

středa, 4.9. - trénink již od 17.00 na hřišti

pátek, 6.9. - trénink již od 17.00 na hřišti

sobota, 7.9. - mistr.utkání OS ml. žáků Radvanice-FKDK od 10.00, odjezd od sokolovny v 8.40

neděle, 8.9. - mistr. turnaj starších přípravek v Rudníku od 9.00, odjezd v 8.00 od sokolovny