Říjen 2013

program na 44. týden

29. října 2013 v 22:18 | Tomáš Navrátil |  Aktuality

Muži A+B:


pátek, 1.11. - trénink mužů A+B od 16.15 h na hřišti !!!

sobota, 2. 11. 2013

- mistrovský zápas 1.B třídy MFK Trutnov-FKDK"A" od 14.00 na UMT v Trutnově, sraz ve 12.30 u sokolovny

NOMINACE "A" : Junek, Tauchman st., Bartoš V., Bartoš M., Najman, Jiřička J., Navrátil ml., Kodytek V., Smetana Jan, Smetana Jakub, Hampl, Ježek D., Dědek,

- mistrovské utkání III. třídy FK Volanov-FKDK"B" od 14.00, sraz ve 12.30 u sokolovny

NOMINACE "B" : Plecháč, Nosek J., Šimůnek, Nosek M., Šus, Lukeš J., Lukeš M. Kodytek A., Dressler V., Korda J., Lejdar Kohout, Vaněk T.,

Omluveni : Drinka, Sobotka, Tauchman ml., Jiřička T.


Mládež:


Svoji podzimní část sezony již ukončila, tento týden mají hráči volno, od příštího týdne budou opět tréninky, sledujte stránky !

Plánované akce v listopadu:


9. 11. 2013 - brigáda na hřišti od 9.00 - shrabání a odvoz listí, zazimování areálu

30. 11. 2013 - fotbalový galavečer, od 19.00 hodin v sokolovně v jídelně, hraje Pavel Dvořák, Roman Junek griluje
divoké selátko. Všichni hráči, funkcionáři, jejich manželky a přítelkyně, dobrovolní pracovníci FK a ostatní
příznivci jsou srdečně zváni

program na 43. týden

22. října 2013 v 6:16 | Tomáš Navrátil |  Aktuality

Muži A + B:

úterý, 22.10. - trénink od 17.15 na hřišti

pátek, 25.10. - trénink od od 17.15 na hřišti


sobota, 26.10. - mistrovské utkání 1.B třídy FKDK"A"-Miletín od 14.30, sraz ve 13.30

NOMINACE "A" : Junek, Tauchman st., Tauchman ml.,Smetana Jakub, Smetana Jan, Jiřička J., Jiřička T. ,Kodytek V., Dědek, Najman, Bartoš V., Bartoš M., Navrátil ml., Lejdar

neděle, 27.10. - mistrovské utkání III. třídy FKDK"B"-Svoboda n.Ú. od 14.30, sraz ve 13.30

NOMINACE "B" : Plecháč, Nosek J., Drinka, Šimůnek, Šus, Lukeš J., Lukeš M., Sobotka, Kodytek A., Hampl, Dressler V., Kalenský, Nosek M., Korda J., Vaněk T., Kohout, Ježek D.




Mládež:


Tréninky pondělí, středa, pátek od 17.00 hodin

sobota, 26.10. - mistrovské dvojutkání ml.žáků FKDK-Stárkov od 11.45, sraz v 11.00

Starší přípravka již podzimní sezonu ukončila

program na 42. týden

15. října 2013 v 12:14 | Tomáš Navrátil |  Aktuality

Muži A+B:


úterý, 15.10. - trénink od 17.15 na hřišti

pátek, 18.10. - trénink od od 17.15 na hřišti

sobota, 19.10. - mistrovské utkání 1.B třídy SK Janské Lázně-FKDK"A" od 15.30, sraz ve 14.00 u sokolovny

NOMINACE "A" : Junek, Tauchman st., Tauchman ml, Dědek, Bartoš V., Lejdar, Smetana Jan, Najman, Smetana Jakub, Jiřička J., Jiřička T., Hampl, Kodytek V., Bartoš M.

- mistrovské utkání III.třídy Pilníkov-FKDK"B" od 15.30, sraz ve 14.00 u sokolovny

NOMINACE "B" : Plecháč, Nosek J., Nosek M., Korda J., Šimůnek, Drinka, Šus, Kodytek A., Lukeš J., Lukeš M., Kalenský, Dressler V., Kohout, Vaněk T., Navrátil st.

Omluveni : Sobotka, Navrátil ml., Porkert, Ježek M., Ježek D.

Buďte prosím dochvilní, zejména nominovaní "béčkaři", aby měli trenéři možnost své kádry případně
u sokolovny ještě doplnit či hráče prohodit.


Mládež:


trénuje pravidelně pondělí, středa, pátek od 17.00 hodin na hřišti

zápasy:

sobota, 19.10. - mistrovský dvojzápas mladších žáků Kocbeře/Rozkoš-FKDK od 10.00, odjezd od sokolovny v 9.00
Nominace hráčů: Šimůnek, Horák, Kandra, Stránský, Navrátil, Kalenský, Drinka, Dressler, Dyntar
Omluveni: Jir. Ježek, Šimůnková, Jak. Ježek (hasičské závody)
neděle, 20.10. - mistrovský turnaj starších přípravek v Dolní Kalné od 10.00 hodin, sraz v 9.30 na hřišti
Nominace hráčů: Junek, Šimůnek, Korda, Dyntar, Plecháč, Stránský, Kalenský, Jak.Ježek, Kužel, Srna
Rozhodčí: D.Kalenská a J.Mrkvička

program na 41. týden

8. října 2013 v 6:01 | Tomáš Navrátil |  Aktuality

Muži A + B:

pátek, 11.10. - trénink "A" + "B" od 17:15 na hřišti

sobota, 12.10. - mistr. utkání 1.B třídy Baník Žacléř - FKDK"A" od 16.00 hodin, odjezd ve 14.30
hodin od sokolovny

NOMINACE "A" : Junek, Tauchman st., Tauchman ml., Smetana Jan, Dědek, Bartoš V., Bartoš M., Najman, Hampl, Kodytek V., Jiřička T., Jiřička J., Lejdar, Ježek D.

neděle, 13.10. - mistr. utkání 3.třídy FKDK"B" - Bílá Třemešná"B" od 16.00 hodin, sraz na hřišti v 15.00 hodin

NOMINACE "B" : Plecháč, Šus, Nosek J., Nosek M., Drinka, Šimůnek, Lukeš J., Lukeš M., Sobotka, Kodytek A., Dressler V., Kalenský, Kohout, Smetana Jakub, Vaněk T.,

Omluveni jsou : Navrátil ml., Ježek M.

Mládež:


Tréninky pondělí, středa, pátek od 17.00 hodin

neděle, 13.10. - mistr. turnaj starší přípravky ve Vítězné od 9.00 hodin, odjezd od sokolovny v 8.10 hodin
Nominace: Junek, Mazánek, Šimůnek, Kalenský, Stránský, Korda, Plecháč, Srna, Kužel, Dyntar, Jak.Ježek

- mistr. dvojzápas ml.žáků FKDK-Jiskra Podhůří od 13.15 hodin, sraz na hřišti ve 12.30 hodin
Nominace: Šimůnek, Kandra, Stránský, Horák, Ji.Ježek, Navrátil, Drinka, Dressler, Mazánek, Kalenský, Šimůnková

program na 40. týden

1. října 2013 v 6:40 | Tomáš Navrátil |  Aktuality

Muži A+B:


úterý, 1. 10. - trénink od 17.15 na hřišti

pátek, 4. 10. - trénink od 17.15 na hřišti

sobota, 5.10. - mistrovské utkání 1.B třídy FKDK"A"-Rudník od 16.00, sraz v 15.00 na hřišti

NOMINACE "A" : Porkert, Tauchman st., Tauchman ml., Děděk, Bartoš M., Bartoš V., Smetana, Navrátil ml., Lejdar, Jiřička T., Jiřička J., Hampl, Najman, Kodytek V., Ježek M.

neděle, 6.10. - mistrovské utkání III. třídy FKDK"B"-Úpice"B" od 16.00, sraz v 15.00 na hřišti

NOMINACE "B" : Junek, Plecháč, Drinka, Nosek J., Nosek M., Sobotka, Šus, Lukeš J., Lukeš M., Kodytek A., Kalenský, Kohout, Dressler V.,Šimůnek, Vaněk T.

Omluveni : Smetana J. - 2 SUN
Ježek D. - zranění


Mládež:


pondělí, 30.9. - trénink od 17.00 na hřišti

středa, 2.10. - odložené mistrovské utkání ml.žáků Podhůří-FKDK od 16.00, odjezd v 15.15 od sokolovny. Nominace: Šimůnek, Stránský, Kandra, Ji. Ježek, Navrátil, Mazánek, Drinka, Dressler, Kalenský, Šimůnková. Pokud již jsou zdraví, tak i Horák a Ja. Ježek

pátek, 4.10. - trénink od 17.00 na hřišti

neděle, 6.10. - mistrovský turnaj starší přípravky v Žacléři od 9.00, odjezd od sokolovny v 7.45

- mistrovské utkání ml.žáků Stárkov-FKDK od 10.00, odjezd v 8.40 od sokolovny

nominace hráčů na nedělní zápasy budou upřesněny na pátečním tréninku !


Stará garda:


pátek, 4. října 2013 od 16.30 - oslava kulatých narozenin našich hráčů (Pepik Nosek 65, Petr Imlauf 60, Pavel Dressler 50, Zdenda Ježek 40, Honza Šimůnek 40) - sraz v 16.15 na hřišti, sebou kopačky (utkání staré gardy proti týmu oslavenců), po zápase posezení s harmonikou a vozembouchem na hřišti v kiosku